Посольство Литви в Україні, яке виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, та Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького запрошують студентів, які цікавляться політикою безпеки з Черкаської, Чернігівської, Кіровоградської і Київської областей та міста Києва взяти участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, що відбудеться 25-27 квітня 2018 року у Черкасах.

Студенти матимуть можливість ознайомитись з міжнародною політикою та політикою безпеки, обмінятись думками з українськими та іноземними експертами про безпекову ситуацію і перспективи у регіоні.

На форумі планується обговорення наступних питань:

1. Зміна глобального середовища безпеки. Які проблеми і як підійти до них?
2. Гібридна війна.
3. Що таке НАТО і яка його мета в сучасному світі?
4. НАТО як військовий союз.
5. Роль України в євроатлантичній системі безпеки.
6. 20 років НАТО - Україна. Відмітне партнерство. Підтримка НАТО для України.
7. Як функціонує НАТО? Основні формати, прийняття рішень, правила роботи в НАТО. Установка основи для моделювання завтрашнього дня.