Родина Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошує на відкриття Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе». Захід відбудеться 5 жовтня 2017 року в конференц-залі навчального корпусу № 1 (бульвар Шевченка, 81).

Навчання відбудуться з метою підготовки української нації, зокрема студентської молоді, до відзначення на всеукраїнському й міжнародному рівнях у 2022 році 300-річного ювілею великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди.

Черкаський національний відгукнувся на ініціативу фонду культури — запровадження Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе».

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе» стартують із 5 жовтня 2017 року, у Всесвітній день вчителя, й проводяться в цю пору щорічно по всій Україні, в країнах, де бував Г. С. Сковорода, та в українських освітніх закладах за кордоном. Це сприятиме поглибленню інтересу до феноменальної спадщини українського мудреця, її популяризації в Україні й світі та надасть Всеукраїнським Сковородинським навчанням міжкультурної, всесвітньої значущості.

Цікава інформація за посиланням на сайт Наукова бібліотека імені Михайла Максимовича
Джерело:
cdu.edu.ua