30 вересня та 1 жовтня ЧНУ гостинно прийняв у своїх стінах учасників міського дебатного турніру «Кубок Черкас».

У дебатах взяло участь 48 учасників, які складали 24 команди. ННІ історії і філософії був представлений 4 учасниками. Це Ілля Хрустальов (команда Хулігани зелених вулиць), Руслан Травкін (Неокласики) та Настя Коваленко і Володимир Порпленко (Істфак ЧНУ). Останні приймали участь в турнірі вперше.

Змагання проходили на високому рівні. Судили змагання 6 суддів (1 з Черкас, 2 – Києва, 3 – Одеса). Атмосфера дружелюбності і оптимізму зробила змагання максимально комфортними.

Учасники, які представляли ННІ історії і філософії показали високий рівень обізнаності у актуальних питаннях, які були перед ними поставлені. Їхні виступи були аргументованими, інтелектуальними і логічними. А цитування латиною та влучні екскурси в історію вдало вирізняли їх серед інших учасників.

Особливих висот досягла команда Істфак ЧНУ. Настя Коваленко увійшла у ТОП 10 кращих спікерів. А команда загалом стала фіналістом дебатів.

За словами учасників, дебатний досвід допомагає зростати, розкривати себе, розвивати навички спілкування, вміння правильно висловлювати свою думку та слухати інших.

Запрошуємо всіх студентів долучатися до роботи дебатного клубу і отримувати насолоду від людського спілкування!