28 вересня 2017 р. відбулось чергове (перше в 2017–2018 н. р.) засідання наукової проблемної студентської групи «Актуальні проблеми Першої світової війни (1914–1918 рр.)». В засіданні взяли участь 5 студентів-істориків магістратури і 12 студентів-істориків 4 курсу Інституту. Було заслухано три доповіді: Д. Хоменка «Боснійська криза (1908–1909 рр.)», О. Кузьменка «Друга Балканська війна» і Б. Канюки «Вступ Італії у Першу світову війну».

Наукові керівники групи, доценти Овчаренко О. І. та Сухушина О. В., привернули увагу учасників групи до низки ключових питань, пов’язаних з проблеми Боснійської кризи, балканських війн і особливостей міжнародної політики Італії на початку ХХ століття. Заняття сприяло поповненню знань студентів з історії Першої світової війни.