Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції  «Кукутень-Трипілля: шлях до ЮНЕСКО», яка відбудеться на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (м. Черкаси, бульв. Шевченка, 81) 23–24 листопада 2017 року.

Початок роботи конференції – 23 листопада 2017 року  об 11:00 у конференц-залі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

До 01 листопада 2017 року приймаються заявки для участі у роботі конференції та тексти доповідей. В заявці вказати інформацію про себе (прізвище, ім’я, місце роботи/навчання) і тему доповіді (із зазначенням напрямку).

Секційні засідання наукової конференції будуть відбуватися за такими напрямами:

1. Історіографія та джерельна база археологічних досліджень.
  2. Новітні археологічні відкриття та проблеми охорони культурної спадщини.
  3. Представлення пам’яток на номінацію пам’ятки всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.
  4. Теорія та практика дослідження пам’яток культури Кукутень-Трипілля.
  5. Проблеми музеєфікації пам’яток культури Кукутень-Трипілля.
  6. Культура Кукутень-Трипілля: туризмознавчий аспект.

Тексти доповідей друкуються в науковому збірнику матеріалів конференції.

Вимоги до публікацій

• Обсяг не більше 0,35 друк. арк. (14 тис. знаків); формат А-4; шрифтTimes New Roman Cyr; кегль14; інтервал1,5; поля: верхнє, нижнє, праве – 1,5 см, ліве – 3 см.
  • Посилання в тексті подаються в квадратних дужках (забороняється робити автоматичні зноски), де перша цифра вказує номер за переліком посилань (перелік подається в кінці статті), що даються згідно порядку їх появи в тексті; після коми через інтервал друкується номер сторінки цитованого джерела (напр., [1, 234].).
  • Наприкінці подається Список використаних джерел та літератури, оформлений у відповідно до чинних стандартів.
  • До публікації автор додає відомості про себе: прізвище, ім’я, науковий ступінь, вчене звання, посада, установа, робоча адреса, контактні телефони, e-mail.
  • Організатори заходу: Міністерство культури УкраїниМіністерство освіти і науки України, Черкаська обласна державна адміністрація, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Телефони для довідок:  (096) 778 62 07 – Касян Андрій Іванович