20 вересня 2017 року на базі відпочинку ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбулося святкування Дня ННІ історії і філософії.

Свято пройшло у веселій атмосфері музики і танців, спортивних та інтелектуальних змагань.

На початку заходу з вітальним словом до студентів звернулася директор ННІ Наталія Іванівна Земзюліна, яка підкреслила тяглість традицій Інституту, важливість та актуальність наших професій, а також запросила першокурсників до дружньої інститутської родини.

Найочікуванішим моментом поїздки була Посвята першокурсників, яка відбувалася у кілька етапів. Першим етапом було знайомство – студенти І курсу презентували себе за допомогою творчих номерів. Історики та археологи виконали душевну пісню «Україна – це я!», а міжнародники запалювали динамічними танцями. Далі першачків випробовували випускники нашого ННІ Валерій Вака та Анна Сараєва, які організували жартівливий танцювальний батл між дівчатами та хлопцями. Після змагання першокурсники на чолі з головою студентської ради ННІ історії і філософії Інною Виноградовою урочисто виголосили Присягу студента. На згадку про цю подію студенти отримали презенти із символікою університету.

Родзинкою свята стала смачна каша, яку готували вже досвідчені старшокурсники.

По обіді святкова програма продовжилася. Руслан Травкін влаштував пошук неординарних вокальних талантів, а Микола Нездолій провів пізнавальну вікторину, присвячену Дню Миру. Досить кумедним став конкурс питань-відповідей за участю викладачів та студентів. Чимало завдань наступних конкурсів передбачали вміння працювати злагодженою командою.

Вже традиційними стали дискотека та різноманітні спортивні змагання під відкритим небом Сокирно.

Позитивні емоції згуртували та зарядили продуктивною енергією увесь студентсько-викладацький колектив Інституту, тож День ННІ історії і філософії вдався на славу!