Випускниця ННІ міжнародних відносин історії та філософії  2018 року, Богдана Вікторівна Карабін успішно захистила дисертацію на тему «КРАЄЗНАВЕЦЬ МИХАЙЛО ФЕДОРОВИЧ ПОНОМАРЕНКО (1920-2010): ПРОФЕСІЙНА, НАУКОВА ТА ПРОСВІТНИЦЬКА БІОГРАФІЯ», за спеціальністю 032 Історія та археологія.

Дисертація присвячена постаті «народного академіка», відомого краєзнавця Черкащини, знаного музейника, педагога, археолога, громадського діяча, активного поборника відродження незалежності України Михайла Федоровича Пономаренка.

Дякуємо колег з Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка за підтримку молодої черкаської дослідниці, робота була виконана під керівництвом кандидата історичних наук Віталія Крижанівського на кафедрі  історії, правознавства та методики навчання.

Щиро вітаємо Богдану, бажаємо молодій науковиці натхнення до подальших досліджень  в царині історичної науки та нових успішних проєктів.