Сьогодні, 25 червня, в Черкасах в останню путь провели полеглих військовослужбовців.

Серед загиблих воїнів випускник ННІ міжнародних відносин історії та філософії 2006 року Руслан Марченко.

Солдат Марченко Руслан Володимирович народився у Черкасах. Навчався в школі №32, згодом перевівся до школи №18.

Здобув вищу освіту у Державному університеті імені Б. Хмельницького на історико-правовому факультеті.

Військову службу проходив на посаді оператора аеромобільної роти.

Вірний військовій присязі загинув у бою за нашу Батьківщину під час ведення бойових дій на Донеччині.

В результаті мінометного обстрілу з боку противника отримав поранення від яких помер під час проходження лікування у 39 років.

Світла пам'ять герою, який поклав життя за свободу кожного з нас, незалежність України!