21 червня 2024 року викладачі та студенти ННІ Міжнародних відносин історії та філософії продовжили роботу в заходах  партнерського проєкту Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин “Жіноче обличчя дипломатії” (автор і куратор – доктор історичних наук, професор Ірина Матяш).

Онлайн-захід “Жінка в дипломатії в час війни. Як протистояти російській агресії на “дипломатичному фронті”?”став фінальним у рамах циклу подій, які проходили впродовж березня-червня.2024 року

Учасниками заходів були викладачі та студенти університетів з України, Болгарії, Грузії, Молдови та Польщі, працівники установ дипломатичної служби, органів державної влади, науковці, аналітики, представники українських громадських жіночих організацій за кордоном та ін.

Організаторами заходів впродовж 2023-2024 рр. є Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин, Фонд Ганнса Зайделя в Україні в партнерстві з Інститутом досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара, Навчально-науковим інститутом міжнародних відносин та національної безпеки Національного університету “Острозька академія”, Платформою “Подружжя українських дипломатів”, Центром східноєвропейських досліджень Варшавського університету, Навчально-науковим інститутом міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Факультетом міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, Школою молодого українського дипломата Бізнес-школи Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Всеукраїнською громадською організацією “Територія Жінок” і ВГО Союз Українок.