Співробітники кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провели зустрічі зі школярами ліцеїв №1 та №2 Катеринопільської ОТГ та Комунального закладу «Шполянська санаторна школа Черкаської обласної ради».

ННІ міжнародних відносин, історії і філософії цьогоріч відзначає 30-річчя з дня створення. Професори Віталій Масненко, Лариса Синявська, Ігор Фареній (кафедра АСГІН) і доцентка Оксана Мазур розповіли про наукову та освітню діяльність інституту та кафедри

історії України.

Також були презентовані освітні бакалаврські програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Середня освіта. Історія», «Історія та археологія», «Філософія», «Політологія», які пропонує навчально-науковий інститут. Акцентовано особливу увагу на перспективності вказаних спеціальностей в умовах опору російської агресії та післявоєнної відбудови України. Зацікавлені учні ознайомилися з особливостями вступної кампанії 2024 року.

Дякуємо ЗСУ за можливість спілкування з вчительськими колективами та учнями шкіл Черкащини!

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького