До Дня українського добровольця в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відкрилася перша частина виставки світлин «Вони захищають Україну».

Сотні працівників, випускників і студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з 2014 року стали на захист України.

Університетська родина вклоняється кожному і кожній із них. Допомагаємо їм і прагнемо відповісти на всі їхні запити.

Завжди раді бачити у стінах університету. Вдячні тим, хто відгукнувся на наше прохання взяти участь у фотовиставці до Дня добровольця і надіслав світлини та інформацію про себе.

Реалізували проєкт працівники відділу інформації та зв’язків із громадськістю, дирекції інститутів та деканати факультетів під керівництвом проректорки з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галини Гаврилюк.

Шануємо і чекаємо з перемогою!

Слава Україні!

Джерело: cdu.edu.ua