30 березня 2017 р. відбулося чергове засідання міжкафедральної студентської проблемної групи «Актуальні проблеми Першої світової війни (1914–1918 рр.)» (наукові керівники доценти Овчаренко О.І., Сухущина О.В.). З доповідями виступили студенти 4 курсу Інституту Віталія Куліда «Лютнева 1917 р. революція в Росії», Сергій Дяжур «Загострення німецько-американських відносин і вступ у війну США», Дмитро Снісар «Дипломатичні маневри Болгарії і вступ її у Першу світову війну (серпень 1914 – жовтень 1915 рр.)», Олександр Дорошенко «Вихід Болгарії з Першої світової війни (вересень 1918 р.)». Кожна доповідь супроводжувалась обговоренням і дискусіями. Наприкінці О. І. Овчаренко торкнувся проблем дипломатичної боротьби під час Першої світової війни і зробив узагальнення проведеного засідання.