На базі навчально-наукового інституту історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, в рамках «Тижня відкритих дверей», було організовано і проведено 27–31 березня 2017 р. просвітницький захід «Стань студентом ННІ історії і філософії ЧНУ ім. Б. Хмельницького на один день».
Упродовж тижня учні Черкаських ЗОШ мали можливість екскурсивно відвідати: лекції та семінарські заняття професорів і доцентів ННІ історії і філософії, інститутські кафедри, навчальні аудиторії, музей Б. Хмельницького, археологічний та етнографічний музеї, засідання наукових гуртків та Студентської ради ННІ історії і філософії, кафедру військової підготовки та студентський гуртожиток № 1 ЧНУ ім. Б. Хмельницького.
Детальніше у фотозвіті: