21 листопада, у День Гідності та Свободи, професор кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Юрій Присяжнюк та першокурсники ННІ міжнародних відносин, історії та філософії поспілкувалися зі школярами Черкас.

Зустріч відбулася у Центральній міській бібліотеці ім.Лесі Українки.

Її ініціаторка провідна бібліотекарка відділу обслуговування користувачів Лариса Гаврилюк провела годину патріотизму «Збройні сили України — слава, гордість, міць країни».

На захід завітали одинадцятикласники ЗОШ № 30 разом з викладачем шкільного предмета «Захист України» Сергієм Гаркавим та класними керівниками. Спікером заходу став Юрій Присяжнюк — український історик та громадський діяч. Спілкувалися про історію українського війська з давніх часів по сьогодення.

Джерело: cdu.edu.ua