У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 20-25 листопада проходила університетська олімпіада з англійської мови.

Цього року кафедра іноземна мов відзначає рекордну кількість учасників — близько 970.

Усі учасники олімпіади пам’ятають кредо Олімпійських ігор:

«The most important thing in the Olympics is not to win but to take part, just as the most important thing in life is not the triumph but the struggle». («Найважливіше в будь-якій олімпіаді — не перемогти, а взяти участь!»)

Золоті медалісти університетської олімпіади з англійської мови 2023—2024:

Владислав Бондар — факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.

Олексій Венков — аспірантура.

Сабріна Власенко — ННІ міжнародних відносин, історії і філософії.

Денис Грошев — факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.

Владислав Донченко — факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.

Аліна Дудкова — ННІ міжнародних відносин, історії і філософії.

Олександр Жученко — аспірантура.

Світлана Каліновська — ННІ економіки і права.

Андрій Котенко — факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.

Крістіна Кривоновсова — ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва.

Єлизавета Кувшинова — ННІ економіки і права.

Олена Лісовська — ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва.

Михайло Михолап — факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.

Владислав Панасенко — ННІ міжнародних відносин, історії і філософії.

Андрій Повзун — факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.

Христина Пухальська — ННІ економіки і права.

Сергій Рижов — психологічний факультет.

Максим Сіленко — аспірантура.

Єлизавета Сюмаченко — факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.

Олександр Таран — ННІ економіки і права.

Дмитро Федоренко — факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.

Ілля Холодов — факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.

Джерело: cdu.edu.ua