30 березня 0 16.00 в Черкаському обласному художньому музеї відбулося святкування Ювілею кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та виставка картин студентів та викладачів кафедри. Натхненницею й безпосереднім організатором заходу, яку ми мали нагоду привітати, виступила Касьян Тетяна Костянтинівна, заслужений художник України, доцент, завідуюча кафедрою образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Захід зібрав багато друзів і прихильників художнього таланту. Його відвідали й студенти ННІ історії і філософії.

В експозиції представлені студентські роботи, виконані в межах програмних завдань фахових дисциплін, а також курсові та дипломні проекти, що відносяться до різних видів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та виконані в різних техніках, у якості демонстрації професійних можливостей майбутніх бакалаврів, спеціалістів та магістрів, представників вищої художньої школи нашого регіону.Молоді таланти, що формуються як художники-професіонали, творчо зростають, завойовують нові мистецькі горизонти, органічно вбираючи досвід української образотворчої школи, апологетами якої є відомі черкаські майстри пензля Бондар І. І., Фізер І. В., Олексенко В.А. та ін. Серед авторів картин ми бачимо Максима Гладька, Олександра Євтушка, Науменко Альону, Лада Дарію, Комлєву Олену та багатьох інших представників талановитої молоді.

Учасники заходу вітали Ювілярів, насолоджувались картинами та творчістю колективу «Акварелі». Скрипаль Володимир Скороход є випускником ННІ історії і філософії, як і одна з ведучих заходу – Оксана Савенко.

Отже відбулося свято креативу, таланту та свіжості почуттів. Запрошуємо усіх відвідати виставку з джерел душі черкаських митців!