29 березня відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри історії України на тему «Жінка в національній і світовій історії» (науковий керівник - д.і.н., проф. О. О. Драч). У ході зустрічі були презентовані наступні доповіді:

1.  Соціальна місія жінки доби античності. Повсякденне життя римлянки (Виноградова Інна)

2.  Жінка доби Середньовіччя: компаративний аналіз становища та ролі в західноєвропейській і русько-українській традиції (Поляруш Дмитро)

3.  Жінка в суспільному житті України за козацької доби (Бондарчук Ярослав)

4.  Приватне життя жінки ранньомодерного і модерного часу: наречена, дружина, мати (Богатиренко Олег)

5.  Видатні представниці української і світової історії: соціальна біографія (Джулай Валентин)

6. Жінка в Другій світовій війні (Коваленко Анастасія)

7. Жіноча постать в історії (Брижатова Таня).

Виступи викликали жваве обговорення студентської аудиторії, адже кожна доповідь була результатом клопіткого дослідження та засвідчувала їх високий науковий рівень.