Науково-дослідний інститут селянства та вивчення аграрної історії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно з партнерами ініціює проведення круглого столу «Голодомор - геноцид 1932 - 1933 рр. в Україні: пам’ятаємо, вшановуємо». 2023 рік — рік 90-х роковин Голодомору-геноциду 1932 – 1933 рр. в Україні.

Захід проходитиме (у змішаному форматі) 9 листопада 2023 року о 13:00 у конференц-залі НК № 1 ЧНУ ім. Б. Хмельницького (бульвар Шевченка, 81).

В обговоренні візьмуть участь дослідники з Києва, Кривого Рогу, Хмельницького, Черкас, представники академічних та освітніх установ України: д.і.н., проф. Руслан Пиріг, д.і.н., проф. Василь Марочко, д.і.н., проф. Людмила Гриневич, д.і.н., проф. Світлана Маркова, д.і.н., проф. Віталій Масненко, д.і.н., проф. Анатолій Морозов та інші науковці.

Передбачено презентацію видання д.і.н., проф. Наталя Романець «Механізми творення Голодомору: хлібозаготівельні кампанії 1931-1933 рр. на Дніпропетровщині: збірник документів та матеріалів».

До участі запрошуються викладачі ЗВО, науковці, краєзнавці, докторанти, аспіранти, студенти, вчителі, представники неурядових організацій та громадські активісти, працівники органів державної влади та управління, місцевого самоврядування, інші зацікавлені особи.

Лінк для доєднання

Детальніше про участь у круглому столі

Джерело: https://cdu.edu.ua/