Випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олесь Маланіч, який нині воює у Третій окремій штурмовій бригаді Збройних сил України, збирає на тепловізор.

Допомагає у зборі Черкаський обласний краєзнавчий музей, де ще зі студентських років і до повномасштабного вторгнення працював Олесь. Долучається також його рідний ННІ міжнародних відносин, історії та філософії.

Дивіться про Олеся в сюжеті ТРК «Ільдана»:

Олесь і нині під час відпусток відвідує свій університет і музей. Працівники музею на його підтримку ініціювали День благодійності, який відбудеться 30 вересня.

Захід «До музею на гостини» приурочили до Дня захисників і захисниць України.

Всі охочі можуть долучитися. Вас чекає низка активностей:

11:00 — майстер-клас з малювання пальчиками від Ірини Жучок;

11:00 — оглядова екскурсія музеєм від Марини Бугері;

12:00 — майстер-клас «Патріотичний сувенір «Колоритний козак» від Юлії Друзь;

12:00 — майстер-клас «Патріотичний ангел – прикраса-оберіг» від Людмили Панченко;

12:00 — майстер-клас з вив’язування хусток від Тетяни Григоренко;

12:00 — майстер-клас «Декупаж на склі» від Наталії Костецької;

12:00 — екскурсія для найменших «З життя комах» від Валентини Волик;

13:00 — авторська екскурсія музеєм «Черкащина – місце сили» від Лілії Чиж;

13:00 — майстер-клас «Петриківський розпис» від Тетяни Валах;

13.:00 — майстер-клас «Іграшка з фетру» від Юлії Шевченко;

14:00 — археологічна прогулянка-розвідка по місту від Лариси Сиволап;

14:00 — авторська екскурсія «Агатангел Кримський: історичний портрет» від Ірини Мірошник.

Етномайстерня:

13:00 — музейна зустріч «Краса в етностилі. Від ниточки до вишиванки»від Вікторії Наумчук. Дегустація традиційних смаколиків;

14:00 — майстер-клас з розпису екоторбинок (торбинка в подарунок) Іра Жучок, Вікторія Наумчук;

15:00 — авторська екскурсія-прогулянка «Стара Митниця: звідки починалися Черкаси» від Олени Володько;

12:00-15:00 — благодійний ярмарок робіт майстрів.

Протягом дня:

— етновідеолекції від бійця ЗСУ Олеся;

— етнографічна фотозона.

Вартість участі у заходах — згідно з музейним прейскурантом:

— майстер-класи — 70 грн (екоторбинки — 200 грн);

— тематичні екскурсії (дорослі 65 грн, пенсіонери, студенти — 50 грн, діти — 40 грн);

— оглядова екскурсія музеєм (дорослі 80 грн, пенсіонери, студенти — 55 грн, діти — 45 грн);

— екскурсії містом 80 грн.

Усі зібрані кошти будуть направлені на тепловізори для 2 штурмової роти 1-го штурмового батальйону ІІІ ОШБр, у складі якої захищає Батьківщину співробітник відділу етнології краю музею Олесь.

Телефон для довідок: (097) 098-36-76.

Джерело: cdu.edu.ua