Hовини

Стартував відбір на науково-дослідні стажування в Канаді за Програмою Mitacs Globalink Research Internship (Mitacs GRI) на 2024 рік для студентів 3-го і 4-го курсів українських університетів. Програма покриває переліт, проживання, харчування, медичне страхування та низку активностей для аплікантів. Дедлайн подачі заявки на програму Mitacs GRI - 21 вересня 2023 року.

Цього літа 107 студентів з України проходять стажування за програмою Mitacs GRI. По всім трьом програмам - Mitacs GRI, Mitacs GRA, Mitacs Accelerate International - це вже 300 українських студентів і аспірантів з літа минулого року. Ви отримаєте досвід роботи над прикладними дослідницькими проєктами в університетах або компаніях Канади і їх комерціалізацією, що сприятеме як і вашому особистому професійному зростанню так і розвитку інновацій в Україні та Канаді.

17 серпня о 15:30 за київським часом запрошуємо взяти участь у вебінарі на тему "Як потрапити на стажування Mitacs у Канаді". Захід буде цікавий студентам, аспірантам та викладачам різних галузей українських університетів. На вебінарі ви дізнаєтесь про можливості Mitacs для українців, як проходить відбір інтернів, як подати документи на програму, які є формати науково-дослідних програм та що чекає на відібраних інтернів у Канаді.

Участь у вебінарі безкоштовна. Реєстрація обов’язкова за лінком http://bit.ly/3YvkS54