1 серпня 2023 року студенти 2 курсу другого освітнього (магістерського) рівня, спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ННІ міжнародних відносин, історії та філософії ЧНУ ім. Б. Хмельницького, розпочали виробничу практику, що є одним із найважливіших етапів фахової підготовки майбутнього спеціаліста.

Базами для проведення практики були визначені такі установи: Державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», ГО «Київська школа дипломатичних мистецтв», ГО «Академія стратегічних досліджень» та ГО «10 квітня».

Протягом виробничої практики студенти набудуть навичок виконавчої роботи в сучасних умовах, практичного досвіду роботи з базами даних, великими потоками інформації, аналізу тенденцій розвитку зовнішньополітичного співробітництва, інформаційної політики в Україні та на міжнародній арені.

Вікторія Кірєєва