Снимок экрана 2022-12-02 в 17.22.27

До уваги студентів спеціальностей 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія, 291 Міжнародні відносини, 033 Філософія та 052 Політологія!

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького надає можливість своїм студентам стати учасниками програм обміну студентами з Поморською академією в Слупську (м. Слупськ, Польща) та Університетом ім. Яна Длугоша (м. Ченстохово, Польща).

Відповідно до умов угоди студенти ЧНУ імені Богдана Хмельницького мають можливість навчатися у вузах партнерах впродовж 3 місяців у першому семестрі 2023–2024 н.р.

УВАГА! Приймаюча сторона бере на себе тільки витрати за навчання та частково покриває витрати за проживання.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студенткою ЧНУ імені Богдана Хмельницького та мати бажання скористатися з програми обмінів;
– володіти польською або англійською мовою не нижче рівня В1.

Зацікавлених в програмі просимо телефонувати за номером 0685579722, координатор програми нашого ННІ Вікторія Олександрівна, надасть всю цікаву для вас інформацію.