Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького відзначає великодні свята добрими справами.

Ще напередодні свят ректорат та студрада відправили на схід України гуманітарний вантаж.

— Разом ми зібрали продуктів, товарів першої необхідності, ліків, виготовили 100 пасок на суму 23 тис. грн.
Крім того, Руслан Матвєєв, наш майбутній юрист, повіз на фронт для одного з бійців плитоноску й рюкзак, придбані за зібрані на нашому благодійному ярмарку кошти (7,5 тис. грн). Дякуємо всім, хто долучився. Це важливо насамперед для кожного з нас! — говорить проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галина Гаврилюк.

Та поки Збройні Сили не прогнали з української землі останнього окупанта, благодійна діяльність не припиниться. Як і не закінчуються потреби наших військових.

Так, військовослужбовці частини А4638, де служить декілька випускників ЧНУ, збирають кошти на позашляховик.

А військова частина А3335, якій університет допомагає постійно, хоче переобладнати великокаліберний кулемет, на що потрібно 44000 грн. Щоб допомогти військовим, буде проведено великодній ярмарок на Університетській площі. Запрошуємо всіх доєднатися до ініціативи - приносити власні вироби, купувати продукцію, представлену на ярмарку, слухати улюблені патріотичні пісні та донатити на потреби ЗСУ. Захід відбуденться 21 квітня об 11:00.

Запрошуємо всіх небайдужих! Адже попереду — контрнаступ, який Україна не має права програти! Разом до Перемоги!

Джерело: https://cdu.edu.ua/