03.04.2023 р. студенти-міжнародники 1–4 курсів, магістри спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, викладачі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії взяли участь у круглому столі на тему: «Формула миру Володимира Зеленського та перспективи її реалізації». Захід був організований Інститутом зовнішньополітичних досліджень за організаційного сприяння Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв і відбувся у двох форматах (онлайн і офлайн) в Медіацентрі  ДП "ГДІП".

Модератор заходу:

Григорій ПЕРЕПЕЛИЦЯ, капітан 1-го рангу, український політолог, конфліктолог-міжнародник, директор Інституту зовнішньополітичних досліджень, доктор політичних наук, професор.

Спікери заходу:

Богдан ЯРЕМЕНКО, народний депутат Верховної Ради України IX скликання, член Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва;

Володимир ОГРИЗКО, Міністр закордонних справ України (2007–2009 рр.), Надзвичайний і Повноважний Посол;

Максим ЯКОВЛЄВ, завідувач кафедри міжнародних відносин Національного університету «Києво-Могилянська академія», директор Школи політичної аналітики НаУКМА;

Микола СУНГУРОВСЬКИЙ, директор військових програм Центру Разумкова;

Олександр ХАРА, експерт Центру оборонних стратегій;

Аліна ГРИЦЕНКО, головна консультантка Національного інституту стратегічних досліджень.

Анжела Іржавська