Останні дні березня були відзначені цікавими зустрічами в галузі міжнародних відносин та культурної дипломатії для Центру тюркологічних досліджень імені Агатангела Кримського та студентів ННІ міжнародних відносин, історії та філософії.

Так, 30 березня 2023 року в рамках міжнародного проєкту «Civic Education vs. Disinformation: Countering Fake Histories in International Politics and Propaganda» відбулася напрочуд цікава та інформативна зустріч-бесіда «Репрезентації минулого в політиці сучасної Туреччини» з дипломаткою, експерткинею аналітичного центру «Atlantic Council» (США), дослідницею Центру сучасних турецьких студій (Карлтонський університет, Канада), кандидаткою політологічних наук Євгенією Габер.

Під час зустрічі обговорювалися питання суспільно-політичного становища Туреччини, а також настрої турецького суспільства щодо війни, розв'язаної Росією проти України.

Наступного ж дня, 31 березня 2023, студенти ННІ міжнародних відносин та філософії, в рамках того ж проєкту, долучилися до міжуніверситетського українсько-турецького віртуального мосту, під час якого мали змогу поспілкуватися зі студентами і викладачами одного з провідних університетів Туреччини – Університету Кадира Хаса (м. Стамбул) та обговорити багато нагальних проблем із життя українського і турецького суспільства, а також поділитися думками щодо російської агресії.

Оксана Меміш