Hовини

Всеукраїнський конкурс студентських есе до 60-ї річниці ухвалення Віденської конвенції про консульські зносини

Шановні студенти!

Міністерством закордонних справ України, Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин, Українською Асоціацією зовнішньої політики та Інститутом досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» оголошено Всеукраїнський конкурс студентських есе до 60-ї річниці ухвалення Віденської конвенції про консульські зносини.

Мета конкурсу – привернути увагу молоді до історії консульської служби України, розкрити значення консульської служби як державного інституту в умовах миру і війни, показати для міжнародних партнерів тяглість і спектр консульських зносин України.

Терміни проведення І туру в ННІ МВІФ –  до 1 квітня 2023 року.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти бакалаврата / магістратури закладів вищої освіти України віком до 25 років, котрі навчаються за спеціальностями «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Історія та археологія», «Політологія», «Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності)», «Журналістика», «Філософія». Детальніше про умови участі в конкурсі, оформлення робіт, нагородження переможців і учасників конкурсу можна прочитати в Положенні.

Запрошуємо до участі!

Тетяна Терещенко