Hовини

Інформуємо про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором конкурсу є Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України та комітет Верховної ради України з питань науки, освіти та інновацій.

У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проєкти.

Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

Конкурсні роботи учасника (учасників) слід надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 грудня поточного року. Протягом грудня-січня журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня, якщо дозволятимуть безпекові умови.

Переможці отримають почесні відзнаки та грошові винагороди.

До участі у конкурсі приймаються творчі проєкти – аматорські документальні та ігрові відеоролики у форматі «.avi».

Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.

Авторський текст виконується українською мовою.

Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

У творчих роботах мають бути використані власноруч відзняті кадри. При використанні у творчих проєктах матеріалів, які не були зняті аматорами проєкту, необхідно зазначити автора матеріалу.

Джерело: https://cdu.edu.ua/