Збір на авто для ЗСУ

Черкаський національний університет імен Богдана Хмельницького збирає кошти на автомобіль для одного з випускників, який нині служить у Збройних Силах України.

Його ім’я повідомимо пізніше. Запрошуємо також долучитися до нашої благодійної ініціативи всю багатотисячну спільноту випускників університету.

Усі зусилля і студентів, і викладачі та працівників університету спрямовані на збір коштів, щоб придбати військовим автомобіль, який їм життєво важливий. Вдалося зібрати вже половину суми, але час не чекає. Важлива кожна гривня! Про зібрані кошти регулярно звітуємо.

Перерахувати гроші можна на карту ПриватБанку 5168745123686351 — Луценко Ірина Олександрівна.

Студентська рада університету звернулася до всіх небайдужих допомогти завершити збір коштів на автомобіль для військових. Про це пропонуємо переглянути відеосюжет на ТРК «Ільдана».

Джерело:
cdu.edu.ua