Президент України оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Про це йдеться в його Указі №53/2022  «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства».

«З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість постановляю оголосити 16 лютого 2022 року Днем єднання. У цей день підняти Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах; виконати о 10.00 Державний Гімн України» — йдеться в документі.

З повним текстом Указу можна ознайомитися на офіційному сайті Президента України.

Запрошуємо всю університетську спільноту долучитися, одягнути вишиванку, вшанувати державні символи, щоб продемонструвати свою силу, єдність та солідарність! Публікуйте свої фото у соціальних мережах із хештегом #StandWithUkraine та #chnu_life

Пресслужба Черкаського національного уіверситету імені Богдана Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua