До навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії завітали науковці – співробітники Інституту дослідження Голодомору Національного музею Голодомору-геноциду.

Відкриту лекцію для наших студентів на тему «Історична пам’ять про Голодомор-геноцид та масові штучні голоди 1921–1923 рр., 1946–1947 рр. і комеморативні практики: уроки та застереження на майбутнє для України і світу» прочитали кандидат історичних наук, заступник директора Інституту дослідження Голодомору Національного музею Голодомору-геноциду Іван Євгенович  ПЕТРЕНКО, доктор історичних наук, завідувач відділу історичних досліджень Інституту дослідження Голодомору Національного музею Голодомору-геноциду, професор Дмитро Дмитрович БІЛИЙ та кандидат історичних наук, старший науковий співробітник відділу історичних досліджень Голодомору-геноциду філіалу «Інституту дослідження Голодомору», доцент Роман Леонідович МОЛДАВСЬКИЙ.

Тетяна Терещенко, заступниця директора з наукової роботи