28 жовтня в Черкасах, на базі Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася презентація видань Національного музею Голодомору-геноциду у межах проєкту «Боротьба за свідомість».

Заступник директора Інституту дослідження Голодомору Іван Петренко презентував наукові праці та результати роботи колег та подарував 30 комплектів книг представникам шкіл та бібліотек міста Черкаси та області. Серед подарованих книг – навчальний посібник для вчителів «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид української нації» (Київ, 2021), ґрунтовне дослідження «Геноцид українців 1932–1933 рр.: за матеріалами досудових розслідувань» (Київ, 2021) та монографія С. Маркової та І. Шугальової «Коли той світанок настане» (Хмельницький, 2021) тощо.

Тетяна Терещенко, заступниця директора з наукової роботи