Група викладачів ННІ міжнародних відносин, історії та філософії отримали подяки від начальника Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Данилевського В. В. за допомогу в організації та проведенні у VI Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття», яка була зорганізована Черкаським обласним центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради і відбулася 25 березня 2021 р.

За активну участь у конференції подяки отримали: проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, доктор історичних наук, професор Корновенко С. В., доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Масненко В. В., доктор історичних наук, професор кафедри АСГІН Чабан А. Ю., кандидат історичних наук, професор кафедри АСГІН Мельниченко В. М., кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Іржавська А. П., кандидат історичних наук, доцент кафедри АСГІН Захарченко М. В., кандидат історичних наук, доцент кафедри АСГІН Лисиця Л. Г., кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії України Касян А. І.