В рамках профорієнтаційної роботи кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки, 12 березня старший викладач Олена Абразумова провела онлайн-зустрічі з учнями 10-11 класів Хутірського закладу загальної освіти І-ІІІ ступенів Червонослобідської сільської ради Черкаської області. Вчителькою історії в цій школі працює одна з кращих випускниць ННІ 2008 р. - Осейко (Синяченко) Тетяна Вікторівна.

Школярів було ознайомлено з особливостями вступної кампанії у 2021 році, а також спеціальностями, які пропонує ННІ міжнародних відносин, історії і філософії ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Зокрема, викладачка розповіла про переваги Інституту, специфіку навчання та працевлаштування наших випускників. Було наголошено й на можливості отримання подвійного диплому студентами ННІ.

Також учні були запрошені до участі у тренувальному тестування з історії України та географії. Більше того, старшокласники висловили бажання відвідати «Тиждень відкритих дверей» 22–26 березня.

Олена Абразумова,

ст. викл. кафедри АСГІН