16.02.2021 р. викладачі кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин взяли участь у першому вебінарі «The Unicheck educational community», серію яких запропоновано компанією Unicheck Україна для обміну досвідом між викладачами про налагодження онлайн навчання та академічної доброчесності. Тема заходу: "Диджиталізація освіти в нових умовах змішаного та дистанційного навчання". Представники від провідних західноукраїнських університетів поділилися досвідом створення окремих університетських програм, направлених на розвиток онлайн навчання; розповіли про методи та технології залучення студентів до дистанційного навчання. Учасники вебінару (понад 250 осіб) отримали актуальну і корисну інформацію, спрямовану на оптимізацію дистанційного навчального процесу.

Спікерами заходу були:

Буяк Богдан Богданович, ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка;

Жежнич Павло Іванович, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівської політехніки;

Лагоднюк Олег Анатолійович, проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи у Національному університеті водного господарства та природокористування;

Синицька Аліна, координаторка напрямів е-навчання та інформаційної грамотності в Українському католицькому університеті;

Сідляренко Андрій, комерційний директор Unicheck Україна.

Анжела Іржавська, доцентка кафедри ВІМВ