Шановні студенти, аспіранти, викладачі!

ЗАПРОШУЄМО

Вас узяти участь у роботі

XХІІІ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених

Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук
у дослідженнях молодих учених
”,

яка відбудеться 22-23 квітня 2021 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. До участі в конференції запрошуються студенти закладів вищої освіти, аспіранти, молоді науковці віком до 35 років, докторанти та доктори наук віком до 40 років, чия діяльність стосується тематики конференції.

Під час конференції передбачена робота  таких секцій:

• Ботаніка.
  • Зоологія.
  • Біохімія.
  • Фізіологія.
  • Агрономія.
  • Методика навчання природничих дисциплін.
  • Екологія та навколишнє середовище.
  • Теорія та методика фізичного виховання та спорту.
  • Хімія та методика викладання хімії.
  • Фізика та комп'ютерне моделювання фізичних процесів.
  • Фізика та методика навчання фізики.
  • Математика. Прикладна математика. Методика викладання математики.
  • Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.
  • Комп’ютерні науки.
  • Психологія.
  • Педагогіка та конкретні методики.
  • Дошкільна та початкова освіта.
  • Образотворче мистецтво.
  • Українське мовознавство.
  • Українська література.
  • Журналістика.
  • Видавнича справа та редагування.
  • Зарубіжна література.
  • Загальне та російське мовознавство.
  • Соціальна робота та соціальна педагогіка.
  • Іноземні мови.
  • Переклад.
  • Методика викладання іноземних мов.
  • Методика навчання гуманітарних дисциплін.
  • Економіка та підприємництво.
  • Туризм і готельно-ресторанна справа.
  • Менеджмент.
  • Публічне управління та адміністрування.
  • Управління фінансово-економічною безпекою.
  • Політологія та культурологія.
  • Історія України та етнологія.
  • Всесвітня історія та міжнародні відносини.
  • Правознавство.
  • Філософія.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Умови участі в конференції:

Реєстрація учасників конференції відбудеться 22 квітня 2021 р. з 930 до 1000 год. за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81, навчальний корпус №1 (проїзд від залізничного та автобусного вокзалу на маршрутному таксі 26А, зупинка – «Університетська») – за умови зняття карантинних обмежень. В умовах карантину конференцію буде проведено у заочній формі.

Для участі в конференції необхідно до 22 березня 2021 року:

1) надіслати на електронну пошту оргкомітету (у темі листа вказати прізвище учасника) всі нижчезазначені матеріали:

• матеріали доповіді (загальний обсяг не більше 3 сторінок);
  • завізований відгук наукового керівника або завідувача кафедри (відсканований).

Адреса подання матеріалів: konferchnu@gmail.com (крім секцій Зарубіжна література, Загальне та російське мовознавство, Іноземні мови, Переклад, Методика викладання іноземних мов. Учасники цих секцій надсилають матеріали на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

2) зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/zuGVNP. Зверніть увагу! Факт реєстрації та відповідь на електронну пошту учасника про отримання матеріалів є обов’язковими для підтвердження участі у конференції і отримання збірника тез доповідей за результатами її проведення!

Програмний комітет залишає за собою право рецензування та відхилення текстів матеріалів доповідей без повернення авторові.

Фінансові умови:

• усі витрати (відрядження, проживання, харчування у випадку очної участі) здійснюються учасником конференції за власний рахунок або за рахунок організації, що його відрядила;
  • організаційний внесок за участь у конференції – відсутній; кожен зареєстрований учасник отримає на електронну пошту примірник збірника тез доповідей конференції у форматі pdf. Випуск друкованих примірників збірника матеріалів конференції не планується.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОПОВІДІ

1. Формат аркуша - А4. Шрифт - Times New Roman. Стиль Normal. Кегль - Інтервал між рядками - одинарний. Абзац - 10 мм. Відступи зліва – 25 мм, справа - 15 мм, зверху та знизу - 20 мм. Розмір таблиць, формул тощо перераховується відповідно до розміру шрифту.
  2. Перший рядок повинен містити назву доповіді прописними літерами (шрифт звичайний, напівжирний, відцентрований).
  3. Другий рядок – ініціали та прізвища авторів (напівжирним, по центру).
  4. Третій рядок – назва навчального закладу авторів (шрифт звичайний, по центру).
  5. Далі розміщується текст доповіді, вирівняний по ширині з відступом зліва 10 мм.
  6. У кінці тексту доповіді зазначається список використаних джерел.
  7. Після списку використаних джерел зазначаються: учений ступінь, наукове звання, ініціали та прізвище наукового керівника (шрифт звичайний, напівжирний, вирівняний справа).
  8. Текст може містити кінцеві зноски (у квадратних дужках указується номер джерела з переліку, який наведений у кінці доповіді, і через кому сторінка, на якій викладено відповідне судження) [5, 14].
  9. Малюнки, діаграми, таблиці розміщуються за логікою тексту і центруються.
  10. Сторінки не нумеруються.
  11. У назві файлу вказуються прізвище, населений пункт, з якого учасник та назва секції конференції (наприклад: Іванов_Черкаси_Філософія).
  12. Текст виконаний у Microsoft Word 2003 і вище для Windows, файл з розширенням *.rtf.

Координати:

Більш детальну інформацію про конференцію можна отримати за тел.:

(093)4700496 (Зачосова Наталія Володимирівна)

Оргкомітет закликає учасників конференції дотримуватись норм академічної доброчесності під час підготовки та презентації результатів своїх досліджень академічній спільноті!