11 лютого доцентка кафедри філософії та релігієзнавства, Шевченко Зоя,  на запрошення кафедри психології Львівського національного університету взяла участь у семінарі для молодих науковців і науковиць, присвяченого Міжнародному дню жінок і дівчат у науці.

Протягом зустрічі говорили:

• про необхідність звернення до сутнісних характеристик статі, ґендеру, фемінізму та яким чином означені поняття та явища допомагають особистості самовизначитися й зорієнтуватися у соціальному просторі;
  • яким чином, ґендер вплетений у соціальну структуру суспільства та є не просто культурним елементом соціальної реальності, а об’єктивується у фізичному просторі, відбивається на якості життя людини, її здоров’ї, тривалості життя;
  • про зворотний зв’язок культурного та біологічного.

Окремо торкнулися переваг і недоліків ліберального фемінізму, необхідності ґендерних квот тощо.

Дискусія окреслила цілу низку можливих тем для подальших зустрічей.

Організаторка семінару: Надія Гапон – докторка філософських наук, професорка, професорка кафедри психології Львівського національного університету.

Дякуємо пані Надії за запрошення та усім учасникам/-цям заходу за теплу атмосферу, цікаве та змістовне спілкування!

Зоя Шевченко, доцентка кафедри філософії та релігієзнавства

Джерело: http://philosophy.ck.ua/vidbuvsya-seminar-do-mizhnarodnogo-dnya/