В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця - захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім нам віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в наші душі світлі почуття і надихає на добро. Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провела щорічний благодійний марафон напередодні Дня Святого Миколая. Як зазначила голова студради ЧНУ ім. Б. Хмельницького Мар'яна Кусяка, спільними зусиллями охочі зібрали 15 тисяч гривень.

Щиро дякуємо за небайдужість викладачам, студентам та їх батькам (особливо 2-В та 2-Г), які активно долучилися до благодійного марафону.

Вітаємо зі святом і зичимо, аби чудо Святого Миколая не минуло жодної домівки і наповнило радістю кожну українську оселю!

Із використанням матеріалів із Сайту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького