Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі онлайн-семінару на тему:

ДИПЛОМАТІЯ ДОБИ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: НОВІ ВИКЛИКИ ТА ЗАВДАННЯ,

з нагоди Дня працівників дипломатичної служби України

Онлайн-семінар відбудеться 23 грудня 2020 р. о 13.00 (реєстрація з 12.45 години).

Місце проведення: онлайн-платформа Google Meet.

Щоб приєднатися до зустрічі в Google Meet, натисніть це посилання: meet.google.com/jab-hvvp-fyv або відкрийте Meet і введіть такий код: jab-hvvp-fyv

Центр координації: м. Черкаси, бул. Шевченка, 81, ауд. 508, дирекція Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

До участі запрошуємо викладачів ЗВО, науковців, докторантів, аспірантів, студентів, вчителів, учнів, представників неурядових організацій та громадських активістів, працівників дипломатичної служби, органів державної влади та управління, місцевого самоврядування, інших зацікавлених осіб.

Теми для обговорення на онлайн-семінарі:

Нові форми роботи дипломатичної служби в умовах глобалізації:

- багатостороння дипломатія;

- кризова дипломатія;

- комунікативна дипломатія;

- культурна дипломатія.

Особистість дипломата як інструмент формування позитивного іміджу країни:

- дипломати – політики;

- дипломати – військові;

- дипломати – культурні діячі.

Детальнішу інформацію про онлайн-семінар можна отримати за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: (097) 220-21-44 – Терещенко Тетяна Вадимівна