29 листопада 2016 року в Києві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу імені Єжі Гедройца на краще наукове дослідження, присвячене історії і сучасності Польщі, питанням польсько-українських стосунків (Єжі Гедройц – відомий польський політик, учений, публіцист, засновник і редактор журналу "Культура" – центру суспільно-політичної думки польської еміграції в 1940-1980-х роках).

Конкурс проводиться Посольством Республіки Польща в Україні, починаючи з 2006 року. Цього року його учасниками стали студенти і молоді вчені з провідних університетів України і Польщі.

Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького гідно представив випускник ННІ історії і філософії Віталій Боримський. Дисертаційна робота Віталія "Польсько-український союз 1920 р. в українській і польській історіографії" (науковий керівник - проф. В. В. Масненко) посіла ІІІ призове місце.

Щиро вітаємо Віталія та бажаємо йому невичепного творчого потенціалу та ентузіазму, які допоможуть досягати нових яскравих звершень!!!