Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького зібрав найвідоміших українських грушевськознавців, які презентували видання, що вийшли до 150-річчя Михайла Грушевського.

Привітав учасників заходу проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергій Корновенко: «Це все проводиться у нашому університеті не випадково. В навчально-науковому інституті історії і філософії вже склалася добра традиція вивчення спадщини Михайла Сергійовича. А професори нашого університету Віктор Гоцуляк і Віталій Масненко є фахівцями у цій сфері, яких визнають не лише в Україні, а й за її межами».

Завітали в ЧНУ завідувач Історико-меморіального музею Михайла Грушевського Світлана Панькова, історик старший науковий співробітник Інституту української археографії та джерелознавства, дійсний член УІТ та Наукового товариства ім. Тараса Шевченка, член-кореспондент Української вільної Академії наук (США) Ігор Гірич, доктор історичних наук, професор кафедри давньої історії України та спеціальних історичних дисциплін Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Віталій Тельвак.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького