Бути розумним – завжди в моді, а вміння працювати в команді вельми потрібна річ, ось і першокурсники нашого ННІ 30 листопада у 518 аудиторії проявляли ці здібності в інтелектуальній грі «брейн-ринг». Організували та провели гру студентки магістрантки – Кузьменко Анастасія та Чоботарьова Вікторія. Суддею виступив студент 3 курсу – Кузьменко Олександр.

В дружньому двобої зійшлися група 1 «А» з назвою команди «Козаки» проти 1 «Б» групи, яка взяла собі не менш войовничу назву «Скіфи». Не зважаючи на те, що учасники команд сміялись і веселились, у кожного з них було хвилювання, адже це був перший конкурс між групами. Раніше вони виступали тільки потоком і досить незвично було бачити своїх колег у ролі суперника.

З першого ж раунду невелику перевагу захопили «Козаки» завершивши його з рахунком 10:9, у другому відрив збільшився 20 на 16, а після третього взагалі здалося що все закінчиться розгромом 53:39, але «Скіфи» зібравшись з силами видали гарний фінішний ривок в останніх двох раундах і майже наздогнали «Козаків», та занадто багато балів було втрачено раніше, тому як підсумок 66:59.

Та все ж переможцями в грі стали обидві команди, адже отримали велике задоволення, купу позитивних емоцій і додаткових знань для себе. Обидві команди були нагороджені грамотами за активну участь.