15 травня у новому, але вже доволі звичному, форматі в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії пройшов І тур вікторини до Дня боротьби за права кримськотатарського народу (18 травня).

Дякуємо всім, хто взяв участь у вікторині, засвідчив свою причетність до вшанування  історичних,  політичних, культурних  подій у долі народу, який має яскраву історію і багато спільного з українським.

Взяли участь 40 студентів, більшість з яких першокурсники (1-А і 1-Б). Крім студентів нашого інституту до заходу приєдналися студенти з ННІ інформаційних та освітніх технологій.

Студенти показали добрі знання з історії Кримського ханства, взаємовідносин кримських татар з українським козацтвом, Російською імперією, їх трагічної долі під час німецької окупації Криму і не менш трагічної після окупації Криму Російською Федерацією.

Питання ІІ туру будуть виставлені там же, в гугл-класі jjgkxqi 18 травня о 14.00, але, в умовах зміни!! Термін на відповіді скорочується до 1 години.

До ІІ-го туру запрошуються:

1. Берестова Надія Андріївна
  2. Гоцман Наталія Михайлівна