Студенти ННІ історії і філософії яскраво відзначили Міжнародний День Студента! Протягом дня відбувалися різноманітні святкові заходи. Новий склад студради Інституту на чолі з І. Виноградовою прикрасили приміщення інституту різноманітними кульками, світлинами із життя студентів та провели на перервах між заняттями розіграш «цінних» для студентів речей – футболки, плечиків для одягу, фірмового університетського шарфа, кухля та ін.

Після занять наші студенти брали участь у святковому концерті та дискотеці. Від нашого Інституту виступили з новими жартівними номерами команда КВК "Колоритні", а також професор В. В. Гоцуляк із запальною піснею!

З нагоди Міжнародного Дня Студента студенти Інституту Орловська А., Дунаєвський В., Пастушенко С. були нагороджені грамотами Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за активну життєву позицію, патріотизм, розбудову молодіжної політики в області. За кращу студентську кімнату у гуртожитку профком Університету відзначив грамотою студентів ННІ історії і філософії Гукова О., Пархоменко Ю. та Кравченко К.