Історія - свідок минулого, світло істини, жива пам`ять, вчитель життя, вісник давнини
(Марк Тулій Цицерон)

ННІ історії і філософії приєднується до проекту випускників-магістрів з історичної просвіти черкащан і запрошує до клубу "Астролябія".

Клуб любителів історії "Астролябія" запрошує всіх на безкоштовний курс лекцій із історії України. Заняття зорієнтовані на підготовку учнів, і не тільки, до успішної здачі ЗНО із історії України. Навчатиме молодий магістр історії Сліпокоєнко Р. О., котрий має багаторічний досвід підготовки учнів та власні наукові публікації. Заняття будуть направлені на допомогу у роз’ясненні складних історичних тем, допомозі у виборі вірної літератури, розкритті стратегії вирішення тестів та успішної здачі ЗНО.

Забудьте про нудотне викладання історичних фактів, відчуйте особливості історичного гумору.

Перше заняття відбудеться 28.11.2016 р., о 18.00 в приміщенні "Молодіжного ресурсного центру", що розташований за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська 23, оф. 26-28 (2 поверх) . Надалі зустрічі проводитимуться щопонеділка о 18.00.

Запис на заняття :

096-68-555-82

093-24-84-472 (Роман)

Клуб любителів історії «Астролябія» допоможе тобі зорієнтуватися у безладному потоці історичних фактів та протиріч