18 квітня у ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбувся молодіжний фестиваль-конкурс «Студентська весна – 2019». У святковому концерті взяли участь студенти нашого інституту, які продемонстрували свої мистецькі вміння у вокальному, хореографічном та інструментальному жанрах.
Ольга Пасько виконала лемківську народну пісню «На вигоні», тріо у складі Коршунова Сергія, Сіренченко Анни та Кузюк Даріни виступили у жанрі авторської поезії та музики із піснею «Бадум», запалили танцем Джаман Олексій та Фисун Дарина, а Гуков Валерій та Вишемірський Роман порадували глядачів інструментальним мистецтвом із композицією «For That Second».

ННІ історії і філософії висловлює вдячність студентам-учасникам фестивалю за гідну презентацію інституту, яскраві виступи та позитивні емоції!