12 квітня 2019 року відбувся прямий ефір передачі “У фокусі уваги” на Черкаській ТРК “Ільдана”, з ведучою, знаною тележурналіскою Валентиною Рабцун та запрошеними гостями, доцентами кафедри філософії та релігієзнавства Володимиром Процишиним та Павлом Кретовим.

В процесі цікавої та плідної розмови було окреслено філософську  проблематику вибору людини в екзистенційному, онтологічному та соціальному вимірах, обговорено ситуації конкузіональної інформаційної війни, постправди в Україні та світі, а також виклики сучасних інформаційно-комунікативних технологій для людини в просторі спілкування.

Також було представлено відкриті кафедрою філософії та релігієзнавства в 2019 навчальні програми “Прикладна конфліктологія” (бакалаврат) та Соціогуманітарна аналітика та основи логотерапії” (магістратура) та обгрунтовано їх актуальність та затребуваність в регіоні та Україні в контексті тенденцій розвитку соціально-економічного та політичного вимірів спілкування та комунікації.

Детальніше: https://youtu.be/fRyXPTVhRgA