У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося урочисте зібрання учасників ІІ Обласного конкурсу учнівських робіт з історії «Юні історики Черкащини». Тема цьогорічного конкурсу — «Людина, громадянин, патріот — портрети сучасних українців». Серія робіт «Невідомі відомі українці» була націлена на висвітлення діяльності співвітчизників, які зробили значний внесок у розбудову незалежної України.

Участь у конкурсі взяли 217 учнів із більш, ніж 60 спеціалізованих і загальноосвітніх шкіл Черкаської області.

Оцінювали роботи школярів знані науковці — доктори історичних наук, професори Наталія Земзюліна та Анатолій Морозов, кандидати історичних наук, доценти Світлана Гальченко й Олена Сухушина. Вони обрали 73 найкращі роботи та визначили авторів, які стали переможцями та призерами ІІ Обласного конкурсу учнівських наукових робіт «Юні історики Черкащини».

Колектив навчально-наукового інституту історії і філософії вдячний учителям історії й учням за їхню активну участь у вивченні історії повсякдення, відкритті імен сучасних героїв та активну громадянську позицію.
Джерело: cdu.edu.ua

Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького