У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся конкурс читців поезій Тараса Шевченка. Захід був проведений у межах Шевченківського тижня.

Участь у конкурсі взяли студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та учні загальноосвітніх шкіл Черкаської області.

Учасники конкурсу читали відомі вірші Кобзаря. Долучилися до участі й студенти навчально-наукового центру «Інститут міжнародної освіти» — Алсаді Алнас і Кая Роланд. Вони прочитали «Заповіт» Шевченка українською мовою, а потім продемонстрували усім учасникам, як відомий вірш звучить їхньою рідною мовою.

Оцінювали декламаторські таланти учасників конкурсу науковці — Людмила Ромащенко, Володимир Поліщук, Наталія Ярмоленко, Лідія Кавун, Ольга Мірошник, Ганна Клименко-Синьоок, черкаський письменник Сергій Ткаченко, народна артистка України Лідія Зайнчківська.

Перше місце вибороли Юлія Озадовська (учениця 10 класу Вільшанської школи) і Маргарита Чернець (студентка 3 курсу ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва).
Друге місце розділили — Максим Домініченко (студент 4 курсу ННІ історії і філософії) і Катерина Філіпченко (учениця 10 класу Вільшанської школи);
Третє місце посідли — Яна Косюк (учениця школи № 2, м. Кам'янка) і Владислав Романенко (учень 10 класу Вільшанської школи).

Переможців нагородили грошовими винагородами, а всі учасники конкурсу отримали подяки та сертифікати.

Уляна Цап, студентка ННІ УФСК
Джерело: cdu.edu.ua