26 жовтня 2016 р. у навчально-науковому інституті історії і філософії  відбулися вибори до органів студентського самоврядування Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

За підсумками голосування були обрані:

• Головою студентської ради навчально-наукового інституту історії і філософії – Виноградова Інна;
  • представником навчально-наукового інституту історії і філософії до студентської ради університету – Кузьменко Олександр;
  • Головою студентської ради університету від студентів ННІ історії і філософії – Нечипоренко Юлія (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва)

Вітаємо і  бажаємо успіхів у роботі!

Проведенню виборів допомагала потужна «команда відповідальних студентів» –  Пономаренко А. (голова виборчої комісії), Хоменко Д. (голова лічильної комісії), а також  Канюка М., Дяжур С., Дяченко  А., Городнюк Ю., Сватко В., Смірнова К., Кудріна А.

Дякуємо за працю!