У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького пройшли вибори до органів студентського самоврядування. Це відповідальний етап в житті  студентської громади ЧНУ. Адже студентські ради нині відіграють вагому роль в університетському житті: захищають права студентства, продукують нові ідеї та успішно реалізують власні проекти.

Головою студентської ради ННІ історії і філософії обрано Онищенка Дмитра Володимировича (студент 2 курсу, група А ), а виборним представником до складу студентської ради університету від ННІ історії і філософії стала Ляшенко Яна Василівна (студенка 2 курс, група А).

Бажаємо плідної роботи та надхнення новообраним представникам студентської громади!

Висловлюємо щиру вдячність попередньому складу студради ННІ історії і філософії на чолі з Інною Виноградовою!

Головою студентської ради університету обрано Козлову Аліну Миколаївну, студентку навчально–наукового інституту іноземних мов (4 курс, група Ж), а заступником голови студентської ради університету - Прогунова Нікіту Романовича, студента навчально–наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров`я (1 курс, група Б).

Новообрані представники студентського самоврядування позиціонують себе як команда людей, яка створює нові можливості та відкриває двері в майбутнє